Kotni prijemalni drog UKL-800/400
UKL-800/400 in UKP-800/400 Povprasajte po ceni!!
Šifra:
UKL-800/400
Stopnja davka
22 %
Cena z DDV:
DODAJ V KOŠARICO
 HITRA DOSTAVA
 100% GARANCIJA NA ZADOVOLJSTVO
 VARNO PLAČILO
Dobavni rok
10 delovnih dni!
Lean Pay
LeanPay Razrezana cena
Preprosta prijemalna ročica
Dimenzije:
UKL-800/400,
UKP-800/400
A: 800 mm,
B: 400 mm,
C: 100 mm