STALEKS Diamantni nastavek rdeč FA10R014/8
Nastavek plamen, rdeč, premer glave 1,4 mm/ delovni del 8 mm
Šifra:
FA10R014/8
Stopnja davka
22 %
Cena z DDV:
DODAJ V KOŠARICO
Dobavni rok
1-3 delovne dni
Profesionalni diamantni nastavek
- Diamantna šoba za strojno manikuro/pedikuro.
V manikuri:
- Kombinacija krogle in plamena deluje v manikuri.
- Dviganje in odstranjevanje obnohtne kožice.
- Obdelava stranskih nohtnih gub.
- Modeliranje nohtov.
V pedikuri/podologiji:
- Piljenje pod nohtom pri pedikuri/podologiji.
- Odstranjevanje razpok, žuljev.
- Visokokakovosten diamantni premaz.
- Lahko se podvrže vsem vrstam sterilizacije in dezinfekcije.
- Odporen proti koroziji.
OGLEJTE SI ŠE OSTALO PONUDBO IZDELKOV!
Sorodni izdelki
    -10%
    Naslon za roke AS3970
    Podstavek 31x14cm
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    Makear Gel&go Pink Pie GG05
    Gradilni gel Gel&go
    Cena z DDV:
    Brusni nastavek AS1066
    Ø 4,4MM, L - 816,5mm, stožec