STALEKS Karbidni nastavek rdeč FT90R060/14
Stožec nastavek, rdeč, premer glave 6mm/delovni del 14mm
Šifra:
FT90R060/14
Stopnja davka
22 %
Cena z DDV:
DODAJ V KOŠARICO
Dobavni rok
1-3 delovne dni
Profesionalni karbidni nastavek
Primeren za manikuro in pedikuro.
Rdeča zareza - fini prečni rezi.
Visokokakovostna kovina, ki se ne segreva.
Nastavki so preprosti za čiščenje, primerni so za dezinfekcijo in sterilizacijo.
Odporen proti koroziji.
Sorodni izdelki
    STALEKS Diamantni nastavek rdeč FA01R050
    Okrogel nastavek, rdeč, premer glave 5 mm
    Cena z DDV:
    -50%
    MIROR PRAH METAL 46283 14
    BORN PRETTY PRAH Z MIRROR EFEKTOM - ELEGANCA, KVALITETA IN DOLGOTRAJNI REZULTATI
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    Makear NUDE RUBBER BASE - Jelly PINK
    Barvni rubber GEL
    -50%