STALEKS Karbidni nastavek moder FT31B060/14
ˇSafeˇ zaobljeni nastavek, moder, premer glave 6mm/delovni del 14mm
Šifra:
FT31B060/14
Stopnja davka
22 %
Cena z DDV:
DODAJ V KOŠARICO
Dobavni rok
1-3 delovne dni
Profesionalni karbidni nastavek
Primeren za manikuro in pedikuro.
Modra zareza - srednje trdote.
Visokokakovostna kovina, ki se ne segreva.
Nastavki so preprosti za čiščenje, primerni so za dezinfekcijo in sterilizacijo.
Odporen proti koroziji.
Sorodni izdelki
    -50%
    Moyra Ploščica MAGNETO Nr.80
    Stamping Plate
    Stara cena z DDV:
    Akcijska cena z DDV:
    Najnižja cena v 30 dneh
    Diamantni nastavek AS2881
    Diamantni nastavek 1,0 / 4,0 mm
    Cena z DDV:
    Gel&go Makear Self Love GG08
    Gel za hitro delo v salonu.
    PRO klešče za obnohtno kožico NS-30-4
    Staleks Pro SMART 30, dol. rezila: 4 mm